RODO

25.05.2018 roku w całej Uni Europejskiej zaczyna obowiązywać nowe prawo o ochronie danych osobowych.

Zapoznaj się z mechanizmem ochrony danych w naszym gabinecie. 

Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?

Administratorem, jest firma Gabriela Siwecka FizjoAuxilius z siedzibą w Sułkowicach, ul. (dalej „Studio 3/3”). Aministrator, czyli podmiot, który decyduje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.

 

Skąd mam Twoje dane?

Udzielasz ich samodzielnie, na pierwszej wizycie wypełniasz formularz zgody na przetwarzanie danych osobowych, udzielanie innym osobą (Twoim bliskim) informacji medycznej o Twoim stanie zdrowia, Ankietkę, jak i w Karcie badania podajesz informację o sobie i swoich dolegliwościach.

 

Jakie dane pozyskuje? I do czego je wykorzystuje?

Aby umówić się na wizytę, proszę Cię o udzielenie informacji o Twoim imieniu, nazwisku, numerze telefonu i adresie mailowym. Są to dane niezbędne do rejestracji na wizytę, ewentualnego kontaktu przed wizytą w celu podania informacji o przebiegu wizyty, czy informacjach dodatkowych np. gdzie możesz zaparkować, jak dotrzeć do gabinetu, również, żeby przypomnieć o nadchodzącej wizycie, czy zmianie terminu wizyty.

Na wizycie proszony jesteś o dodatkowe informację, jak adres ( w celu ewentualnego przesłania dokumentacji medycznej, szybkiego kontaktu w sprawach zdrowotnych, realizacji usług w obrębie Twojego adresu zamieszkania, jeżeli jest taka konieczność, czy wystawienia faktury za usługi), PESEL ( identyfikacja medyczna pacjenta, wiek), jak również data urodzenia ( jw.).

Podczas 1. Wizyty wypełniasz również ankietę o ogólnym stanie zdrowia, służy ona do przesiewowego wykluczenia niektórych schorzeń, które mogłyby być przeciwwskazaniem do terapii.

Podczas każdej terapii w karcie Badania i Terapii odnotowywane są dane na temat Twojego stanu zdrowia, wykonanych zabiegów i terapii, ewentualnych przyszłych planów terapeutycznych. Są to informację, które są konieczne do prowadzenia terapii i leczenia w obrębie każdej placówki medycznej.

Jeżeli wyrazisz zgodę informuję Cię również o nowościach i promocjach, czy zniżkach dotyczących gabinetu.

NIE UDOSTĘPNIAM TWOICH DANYCH INNYM PODMIOTOM.

NIE ZMIENIAM TWOICH DANYCH BEZ TWOJEJ ZGODY.

NIE WYKORZYSTUJEM ICH DO INNYCH CELÓW NIŻ WYMIENIONE WYŻEJ.

 

W jaki sposób chronimy Twoje dane?

Dane zapisane na papierowych kartach pacjenta, przechowywane są w specjalnie do tego wyznaczonych szafkach zamykanych na klucz. Dostęp do nich ma jedynie Gabriela Siwecka.

Zachęcam do rezerwowania wizyt on-line przez serwis ZnanyLekarz.pl lub w formularzu na stronie internetowej fizjoauxilius.pl

 

Czy i kiedy mogę wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych?

Zgodę na przetwarzanie danych osobowych można wycofać w dowolnej chwili, poprzez pisemne wyrażenie takiej woli, dostarczone osobiście, w formie e-maila na adres gabinet@fizjoauxilius.pl. Jednakowoż informuję, że dane medyczne będą przetrzymywane ( w archiwum i nie wykorzystywane do innych celów niż konieczne) przez okres 20 lat od ich utworzenia ostatniego wpisu, do czego obliguje istniejące prawo. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe dopóki nie wycofasz zgody.

Zawsze masz prawo do dostępu do swoich danych, ograniczenia ich i przetwarzania, a także do sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Twoje dane osobowe nie SĄ przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy.

 

Zapraszamy na Terapię i Wizytę,

Zespół FizjoAuxilius

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *